Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları
Profesyoneller tarafından yönetilen hesaplar, dijital platformlarda markanızı en doğru haliyle konumlandırır ve tüketicilerinizin karşısına sponsorlu reklamlarla çıkarır.
Google Tabanlı Pazarlama
Google Ads ve reklam hizmetleri, markanız için ölçülebilir ve raporlanabilir sonuçlar ortaya koyar. Dijital mecralarda, hedef kitlenizin karşısına doğru planlamalarla çıkarır.
Reklam ve Tasarım Hizmetleri
Dijital ve geleneksel mecralarda doğru konumlandırma ve stratejiyle hazırlanmış tasarımlar, hem hedef kitle üzerinde hem rekabette markalar için fark yaratır.
Web Tasarım ve Yazılım
İçerik oluşturma, tasarım, düzenli bakım hizmetleri, yeni kodlama ve içerik standartlarına uygun web sitenizle, müşterileriniz için kolay anlaşılır ve bulunabilir olun.
Prodüksiyon
Geleneksel mecralarla birlikte; sosyal medya ve diğer dijital platformlarda kullanacağınız reklam filmleriyle, marka iletişiminizi standartların dışına çıkarın.
Uluslararası Marka İletişimi Hizmeti
Hedeflediğiniz ülkenin diline, pazarlama biçimi ve demografik özelliklerine hakim uluslararası pazarlama uzmanlarıyla, markanızı yeni pazarlara taşıyın.
Medya Planlama ve Satın Alma
Uluslararası ve ulusal TV kanallarında; basın, radyo ve diğer mecralarda uzmanların hazırladığı planlamalar, bütçenizi en doğru haliyle kullanmanızı sağlar.
Yukarıya Çık
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.